AKTUALITY Z KNIHOVNY

Vyhodnocení soutěže SUPERČTENÁŘ

Blíží se konec školního roku a s ním je spojeno vyhodnocení celoroční čtenářské soutěže. Je to soutěž o nejlepšího čtenáře školního roku 2011/2012 a jmenuje se SUPERČTENÁŘ.

Podmínky soutěže byly jednoduché - čtenáři získávají body při návštěvě knihovny, půjčení knih, časopisů, při účasti na různých akcích dětského oddělení - výtvarné dílničky, pokusy a rošťárny, prázdninové projekty... Ale čtenáři také body ztrácejí za upomínku a špatné řazení knih. Touto soutěží bychom chtěli děti nalákat ke knize, k četbě. Vždyť v knihách je obrovské bohatství příběhů - dveří otevřených do nových světů, které čekají jen na nás - čtenáře. Stačí pouze vzít za pomyslnou kliku, otevřít a vstoupit.

A kdo byl nejlepší?
První místo a zároveň také putovní cenu Vodníka pro svou třídu získala BUTOROVÁ BARBORA, druhé místo vybojovala KAZÍKOVÁ TEREZIE a třetí místo patří BARONOVÉ KARINĚ. Blahopřejeme!

Vítězové obdrželi diplomy a sladké ceny v podobě dortu ozdobeného marcipánovou knihou a pro všechny čekalo malé překvapení - návštěva tiskové mluvčí Lucie Balcarové. Děti se dozvěděly co obnáší práce tiskové mluvčí, vyzkoušely si udělat rozhovor, mluvit do „mikrofonu“.... Nakonec udělala kratičký rozhovor paní Balcarová s vítězkou Barborou Butorovou.

Jana Giecková, dětské oddělení

Zpět

Aktuality

Kulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín
Vygenerováno za 0.01 sekund