Městské slavnosti (Kultura)

 So 17.6.2017, 14:00
 Hobbypark

Sobota 17.6.2017 od 14 hod., Hobbypark, vstupné 50 Kč, děti do 3 let zdarma.

AKCE: Hosty na hlavním pódiu jsou tentokrát Vláďa Hron, Verona, Fleret, Voxel a kapela Good Work.

Na dětském pódiu proběhne velká Dětská show TV Stars.

Součástí akce bude balónkový a plackový workshop, fotokoutek, skákací hrady, kolotoče, autíčka, malování na obličej a další.

Chybět nebudou ani stánky s občerstvením a nápoji.

 

PROGRAM NA HLAVNÍM PÓDIU

15.00     Vláďa Hron

16.30     Voxel

18.00     Fleret

19.30     Verona

21.00     Good Work

 

PROGRAM NA DĚTSKÉM PÓDIU

15.00 - 19.00   Dětská show TV Stars

 

Vláďa Hron známý český entertainer, držitel 4 televizních cen TýTý. Potkat se s ním živě můžete při moderování nejrůznějších událostí nebo na některém z jeho zájezdových bavičských recitálů. Ze záznamu ho můžete vidět i slyšet pravidelně na Televizi RELAX, kde uvádí talkshow Poslední zhasne, natáčenou v pražském Divadle U Hasičů. Posluchači veřejnoprávního rozhlasu poslouchají jeho hudebně-zábavný pořad Vzpomínky zůstanou, který se natáčí každý měsíc ve Velkém studiu Českého rozhlasu Plzeň.

Verona Skupina Verona vznikla v květnu roku 2002 v České republice, v Praze. Tvoří ji hudební producent a skladatel Peter Fider a zpěvačka Markéta Jakšlová. Peter Markétu objevil díky profesorce zpěvu - Lídě Nopové, ke které Markéta docházela na hodiny zpěvu a hudební teorii. Chystal v té době projekt Verona, do kterého sháněl zpěvačku, a tak se ozval pani Lídě. Ta je dva spojila dohromady a zanedlouho, po několika schůzkách, vznikla skupina Verona. Hudební zaměření tohoto projektu by se dalo zařadit mezi pop/dance. Písně z ranného období Verony byly především tanečního rázu, ale postupem času Peter s Markétou začali více experimentovat, stírat hranice mezi taneční a popovou hudbou a používat prvky i z dalších hudebních žánrů. Od roku 2005 začala skupina Verona tvořit hudbu také v anglickém jazyce především kvůli zahraničnímu trhu. Za dobu svého trvání získala Verona již několik ocenění a zlatých desek, např.: 2003 Music TV Očko-Best dance act, 2004-ČESKÝ SLAVÍK-skokan roku, 2011 IFPI TOP 100 no.1 "Hey Boy", 2012-nejuspěšnější píseň roku "Ztracená Bloudím"... .
Během uplynulých let vydala celkem 6 úspěšných alb, 2 DVD napočítala by přes 1000 živých vystoupení, která se uskutečnila nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Bulharsku, Polsku, Americe a v neposlední řadě i v Číně.

Fleret již jednoznačně patří mezi legendy na naší hudební scéně. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi a také daleko za hranicemi. Během 33 let natočil víc než patnáct alb a může se pochlubit téměř 180 písničkami, kdy nejedna z nich zlidověla. Fleretu předcházely kapely Šperhák a Šperk. Proto musím v jeho bohaté historii až do roku 1982, abychom poznali důležité začátky, a měli tak ucelený přehled o životě "valašského pokladu". U zrodu toho všeho tehdy stáli Zdeněk Hrachový, přezdívaný Hrach, a Petr Chrastina. Oba měli čerstvě po vojně...

Good Work skupina vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Prvních 19 let vystupovala pod názvem Paprsky. V listopadu 2015 došlo ke změně názvu. Obsazení zůstává v nezměněné podobě.

Jedná se o približně třicetičlennou skupinu, která je velmi různorodá. Vítaným specifikem je koncept otevřené skupiny – což znamená, že jsme otevření novým členům, kteří mají zájem posílit naše řady, ať už mezi zpěváky, tak i muzikanty. A když jsme u té různorodosti, představte si tedy devátou třídu základní školy, střední (gymnázia, průmyslovky, stavebky, zdravky, církevky, ekonomky...) a školy vysoké (lékařské, ekonomické, stavební, elektrotechnické a pedagogické fakulty). Aby toho nebylo málo máme mezi sebou také podnikatele, zaměstnavatele, zaměstnance i nezaměstnané.

TV STARS znáte je z filmu, TV, divadla a koncertů, jsou to ti nejlepší z nejlepších. Z jejich hereckého talentu se vám tají dech. Děti na sobě usilovně pracují. Umí skvěle zpívat, krásně tančit, moderovat a svým nadšením umí strhnout děti i dospělé a všechny skvěle pobavit. Jejich touhou jsou prkna co znamenají svět a největším snem je hlavní role v muzikálu, divadle nebo ve filmu.

 50, děti do 3 let zdarma.


Zpět


Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Překlad / jazyky:

Aktuality

Kulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín
Vygenerováno za 0.12 sekund