VŠE O K3

ZÁKLADY SU JOK TERAPIE – orientální medicína

Od středy 4. 4. od 17.00 do 18.30 hod. - Teen zóna, 600 Kč

TERMÍNY: 6x středa (4. 4., 11. 4., 18. 4., 25. 4., 2. 5. a 9. 5.)
ČAS: 17.00 – 18.30 hod.
CENA: 600 Kč
LEKTOR: Olga Sivková

Recept na zdraví - terapii Su Jok, objevil jihokorejský vědec profesor Park Jae Woo nejen jako léčebnou metodu, ale i jako způsob poznání základních životních zákonů. Vytváří spojení mezi klasickou západní medicínu a poznatky, jež nashromáždila medicína Východu od nejstarších dob.

Princip metody Su Jok, je jednoduchý. Metoda je nenáročná, dostupná, ale dosahuje překvapivě silného a rychlého účinku. Terapie vychází z mikrosystémů těla, kdy ruka je nejpodobnější lidskému tělu. S trochou snahy a odhodlání se ji může naučit kdokoli, kdo chce pomoci nejen sobě, ale i blízkým.

V průběhu kurzu se seznámíte se standardními systémy podobnosti lidského těla, zákonitostmi projekce jednotlivých orgánů a systémů na rukou a chodidlech. Teorie v praxi - diagnostika, lokalizace onemocnění a jejich léčení.

Olga Sivková , místopředseda Asociace SU JOK ČR, a člen Mezinárodní asociace Su Jok v Anglii. Zabývá se terapií SU JOK od r. 1997. Spolupracuje s MUDr. Viktorií Biljakovou, Csc. Absolvovala semináře zakladatele terapie Park Jae Woo. Je držitelkou mnoha certifikátů platných pro léčbu a vyučování , držitelkou mezinárodního certifikátu trenéra pohybových cvičení Su Jok. Přednáší, vede cvičení, organizuje semináře a propaguje metodu v ČR.

Zpět

Aktuality

Kulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín
Vygenerováno za 0.00 sekund