Zakleté pírko (on-line projekce)


So 18.4.2020, 15:00
kino

Zvuk: česky
Žánr: pohádka
Omezení: přístupný
Země: Česko, 2020
Stopáž: 94 min.
Recenze:

JAK NA TO? UŽIVATELSKÝ NÁVOD KROK PO KROKU

1) OTESTUJTE SVÉ PŘIPOJENÍ NA www.vasekino.cz
Před zakoupením vstupenky doporučujeme vyzkoušet testovací promítání na www.vasekino.cz (červený odkaz ZDE)  na zařízení, ze kterého budete chtít film sledovat (telefon, tablet, počítač, smartTV).
Pozor, film nemusí spolehlivě fungovat v chytré TV, v tom případě je doporučené připojit se přes počítač a ten propojit s TV (jako monitor), anebo sledovat přímo v počítači.

2) KUPTE SI VSTUPENKU NA www.k3bohumin.cz
Prostřednictvím on-line nákupu na webu kina www.k3bohumin.cz si můžete zakoupit vstupenku na vybraný film (zelený odkaz KOUPIT VSTUPENKU). Předprodej končí hodinu před projekcí.  Po uhrazení částky za nákup vstupenky vám na email dojde potvrzení nákupu s číslem vstupenky (kódem) na vámi zvolený konkrétní film.

3) SLEDUJTE FILM NA www.vasekino.cz
Při vstupu do "virtuálního kinosálu" na webu www.vasekino.cz zvolte představení (název a datum projekce). Pak vyberte své kino K3 Bohumín a v dalším řádku zadejte číslo vstupenky (kód na vstupence). Po těchto úkonech vám vstup do "virtuálního sálu” bude umožněn. Vstoupit může divák nejdříve 30 minut před začátkem filmu.

4) NECHEJTE DATA SVIŠTĚT
Film začne přesně na čas, přejeme příjemnou zábavu. Během sledování filmu doporučujeme nezatěžovat internet dalšími aktivitami (chatování, stahování, atp.), které mohou mít za následek snížení rychlosti a sekání obrazu či výpadek zvuku.

TECHNICKÉ POZNÁMKY
Pokles rychlosti internetu a tím způsobené výpadky nejsou důvodem k reklamaci této služby. Rychlost připojení si předem otestujte (viz. bod 1).

Web www.vasekino.cz “promítá” v kvalitách: 1080 p (datový tok 4,6 MB/s), 720 p (datový tok 2,8 MB/s), 576 p (datový tok 1,8 MB/s), 480 p (datový tok 1,2 MB/s), přičemž systém sám měří rychlost připojení a podle toho volí kvalitu obrazu.

Doporučený datový tok je minimálně 7 Mbps.

Podporovány jsou běžné prohlížeče (Chrome, Firefox, atd.)

Tyto on-line projekce nelze sledovat ze zahraničí.

O PROJEKTU
Za projektem www.vasekino.cz stojí ASOCIACE PROVOZOVATELŮ KIN (APK) a je do něj zapojeno 80 kin po celé ČR. Jde o možnost nabídnout exkluzivní filmy od českých distributorů a udržet tak kulturu kina “živou” i v této náročné době, kdy jsou veřejné projekce v sálech zakázány.

FILM: ZAKLETÉ PÍRKO
Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.

Režie: Zdeněk Troška. Hrají: Anastasia Chocholatá, Sara Sandeva, Lukáš Pavlásek, Šárka Vaculíková, Lucie Polišenská, Marek Lambora, Václav Svoboda, Martin Stránský, Dana Syslová, Jitka Smutná, Petr Urban, Jakub Volák, Václav Duchek, Andrea Hoffmannová.Česko, 2020, 94 min., příst., repríza.Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]


Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín