Rocketman, Retro MDŽ v K3


Po 9.3.2020, 18:00
kino

Zvuk: česky
Žánr: životopisný
Omezení: přístupný od 12 let
Země: USA, 2019
Stopáž: 120 min.
Recenze:

MDŽ od 18 hodin. Po desetiletí se u nás svátek Mezinárodního dne žen slavil s velkou slávou a podporou bývalého režimu. Připomínal ženy matky, ženy bojovnice, ženy družstevnice, ženy jako pilíř společnosti. Dnes na tu dobu vzpomínáme s trochou nostalgie a tak jsme se rozhodli svátek MDŽ připomenout, pobavit se a vůbec strávit společně hezké odpoledne a večer. V duchu recese nebudou chybět budovatelské verše, módní přehlídka z roku 1975, estrádní umělci, přání našich nejmenších, drezůra zvířat, spanilý moderátor a další překvapení. Děvčata, ženy, matky, neopomeňte vzít s sebou i své drahé i méně drahé polovičky a připomeňte jim MDŽ jako den, kdy očekáváte nejen karafiát...
Rocketman od 19 hodin. Všichni se společně podíváme na neobyčejný příběh jednoho z nejúspěšnějších mužů planety ve druhé polovině 20. století, na příběh zpěváka Eltona Johna. Budete překvapeni nejen tím, jaký život vedl ve svém soukromí, ale především si uvědomíte, kolik úžasné muziky se k němu váže. Dámy a pánové Rocketman přichází...

Životní příběh hudební legendy Eltona Johna vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity.
Režie: Dexter Fletcher. Hrají: Taron Egerton, Richard Madden, Bryce Dallas Howard, Jamie Bell, Steven Mackintosh, Gemma Jones, Kamil Lemieszewski, Luke White.

Velká Británie, USA, 2019, 120 min., tit., od 12 let., repríza.Prodej vstupenek:

Prodej vstupenek na filmová promítání, divadla a další kulturní akce K3 Bohumín je také vždy 45 minut před začátkem akce.

Vstupenky na filmy si můžete vyzvednout nejpozději v den promítání do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. O státních svátcích je pokladna kina otevřena pouze 45 minut před plánovaným promítáním filmů. Stejně tak v období Vánoc a Nového roku, resp. od 24. prosince do 1. ledna, je pokladna přístupná jen 45 minut před promítáním.

Platnost rezervace na kulturní akce je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. Rezervovat vstupenky nelze 7 dní před začátkem akce, lze pouze zakoupit na pokladně nebo on-line.

Vstupenky na výše uvedenou akci si můžete koupit pouze v pokladně kina před začátkem promítání nebo REZERVOVAT ON-LINE výše. NENÍ MOŽNÉ rezervovat telefonicky, mailem, prostřednictvím FB a také 7 dní před začátkem akce.  U míst pro vozíčkáře je možná rezervace a prodej vstupenek pouze v pokladně kina Další informace o prodeji vstupenek a pravidlech předprodeje ZDE.

Již zakoupené vstupenky NELZE vrátit.

 

pondělí 12:00 - 15:30
úterý 12:00 - 17:00
středa 08:00 - 13:00
čtvrtek 12:00 - 15:30 16:00 -18:30
pátek 12:00 - 15:30

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]


Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín