LETNÍ KINO: Dračí země
Prodej vstupenek výhradně na pokladně letního kina 30 min. před představením.
Rodinný film s trojící neobvyklých hlavních hrdinů, drakem, zlodějíčkem a horským šotkem. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou cestu, jejímž cílem je nalezení dračí země.
Režie: Tomer Eshed. Hrají: Felicity Jones, Freddie Highmore, Patrick Stewart, Thomas Brodie-Sangster, Nonso Anozie, Sanjeev Bhaskar, Meera Syal, Stephen Hogan.
Německo, 2020, 91 min., dab., příst., repríza.
Po dobu představení platí hygienická opatření dle nařízení vlády. Podrobné informace naleznete zde:
Prodej vstupenek:
Prodej vstupenek na filmová promítání, divadla a další kulturní akce K3 Bohumín je také vždy 30 minut před začátkem akce.
Prodej vstuenek do letního kina probíhá vždy 30 minut před začátkem promítání přímo v letním kině.
O státních svátcích je pokladna kina otevřena pouze 30 minut před plánovaným promítáním filmů. Stejně tak v období Vánoc a Nového roku, resp. od 24. prosince do 1. ledna, je pokladna přístupná jen 30 minut před promítáním.
Vstupenky na výše uvedenou akci si můžete koupit pouze v pokladně kina nebo on-line, rezervace není možná. U míst pro vozíčkáře je možná rezervace a prodej vstupenek pouze v pokladně kina Další informace o prodeji vstupenek a pravidlech předprodeje ZDE.
Již zakoupené vstupenky NELZE vrátit.
Otevírací doba pokladny:
pondělí | ZAVŘENO | |
---|---|---|
úterý | 12:00 - 15:30 | |
středa | 08:00 - 13:00 | |
čtvrtek | 12:00 - 15:30 16:00 -18:30 | |
pátek | ZAVŘENO |