AKTUALITY Z KNIHOVNY

Přijď se učit do Teen zóny!

Potřebuješ se připravovat na písemky a zkoušení a nikde to "není ono"? Tak přijď klidně i s partou spolužákůk nám do Teen zóny!

Máme pro Tebe hromádku nových učebnic a pracovních sešitů třeba do matiky, fyziky a chemie, doporučenou literaturu, velké tabule, na které můžeš psát, flipy, počítače, stáhneme plátno a připojíme projektor - a je jedno jestli si na něm pustíš prezentaci nebo videa z "Youtubka" aby ti to učení lépe šlo. A po práci legraci - třeba s komiksem, s novými deskovkami, které tady na Tebe v Teenu čekají a nebo s PS4. Těšíme se!

 

A co je vlastně teen zóna?

TEEN ZÓNA je oddělení knihovny pro mladé. Pokud máš mezi 11 a 19 lety, baví tě fantasy, sci-fi a další literatura, rád hraješ deskové hry, brouzdáš na netu a nebo jen hledáš místo, kde se sejdeš s kamarády, kde si můžeš v klidu číst, odpočívat, učit se, nebo třeba jen čekat na vlak…jsi u nás správně!

K dispozici jsou časopisy, knihy, deskové i stolní hry, cd s hudbou i mluveným slovem, Playstation 4, počítače, projektor a další!

A jaká jsou základní pravidla?

  • Pro vstup a půjčování musím předložit svůj platný čtenářský průkaz do knihovny. Čtenáře do 15 let musí registrovat jejich zákonný zástupce
  • Mám věk od 11 do 19 let
  • Svým chováním neobtěžuji ostatní
  • Neruším ostatní hlasitou hudbou
  • Uklízím si po sobě
  • Neničím vybavení knihovny
  • Na veřejných PC nesurfuju na žádných sociálních sítích ani na stránkách 18+
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit

Zpět


Ptejte se knihovny
Facebook
CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM
BIBLIOHELP
ČTESYRÁD
ČESKÁ BIBLIOGRAFICKÁ DATABÁZE
SAFER INTERNET
Databáze knih

Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín