Duo Adamis (Kultura)


St 9.5.2018, 18:00
Sál kina K3 Bohumín
Cena: 120 Kč


Středa 9.5. v 18 hod., sál kina K3 Bohumín, vstupné 120 Kč.

Duo Adamis dnes již známá dvojice Adéla a Milan, kteří se proslavili na televizním kanálu Šlágr TV.

Adéla

Zpívala už od dětství a v 16 letech začala zpívat s různými muzikanty a kapelami z celého okresu Česká Lípa. Z těch nejznámějších to byly orchestry Zdeňka Hůly, Rudy Nerada, Jirky Gabriela a GT SYSTÉM Jirky Tulacha. Jeden čas také zpívala jako duo s Bobanem Myslíkem. V roce 1987 začala zpívat profesionálně s country kapelou KAMIÓN. Poté uplatnila své umění i v zahraničí - odjela zpívat do Švýcarska, Rakouska a Německa.

Milan

Začal hrát už ve 14 letech na bicí s kapelou Paragraf. Po vojně to byly skupiny GT SYSTEM, Koděra Band, Skupina J. Gabriela a DOMINO. V roce 1986 odešel do Prahy a se skupinou GOLF dva roky doprovázel Petru Černockou a Jiřího Štědroně. V roce 1988 společně s Jirkou Divišem a Romanem Baumgartnerem založili skupinu The BIT BAND a začali hrát s různými zpěvačkami "barovou muziku" v Praze. Zhruba po roce hraní ve vyhlášených pražských barech se kapela uchytila u dánské agentury THOM BERNS a trochu procestovala Norsko, Švýcarsko a Německo.

Adéla & Milan

Kdo poctivě pročetl začátky Adély a Milana, zjistil, že ti dva se setkali už někdy kolem roku 1981 v kapele GT SYSTÉM. Potom hrál každý s někým jiným až se jejich cesty střetly opět v roce 1991 ve Švýcarsku a Německu, kde hráli společně s Jirkou Divišem a Petrem Jandačem, kterého posléze vystřídal plzeňský Radek Koželuh. Potom v prosinci 1995 začali hrát už jen sami dva jako Duo ADAMIS neboli Adéla a Milan …


Prodej vstupenek:


pondělí 12:00 - 15:30
úterý 12:00 - 17:00
středa 08:00 - 13:00
čtvrtek 12:00 - 15:30, 16:00 -18:30
pátek 12:00 - 15:30

Prodej vstupenek na filmová promítání, divadla a další kulturní akce K3 Bohumín je také vždy jednu hodinu před začátkem akce.

Vstupenky na filmy si můžete vyzvednout nejpozději v den promítání do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. O státních svátcích je pokladna kina otevřena pouze 1 hodinu před plánovaným promítáním filmů. Stejně tak v období Vánoc a Nového roku, resp. od 24. prosince do 1. ledna, je pokladna přístupná jen 1 hodinu před promítáním.

Platnost rezervace na kulturní akce je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vstupenky na výše uvedenou akci si můžete koupit v pokladně kina v její otevírací době nebo REZERVOVAT ON-LINE výše. NENÍ MOŽNÉ rezervovat telefonicky, mailem či prostřednictvím FB. Další informace o prodeji vstupenek a pravidlech předprodeje ZDE.

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín