Vysvobozená Růženka + divadelní workshop (Akce pro děti a mládež)


Po 16.7.2018, 09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Dětské oddělení knihovny


PO STOPÁCH TRPASLÍKŮ A SKŘÍTKŮ - letní prázdninový kolotoč na dětském oddělení knihovny. Každý všední den od 9 – 12 a 13 – 17 hodin.

VYSVOBOZENÁ RŮŽENKA

Vysvoboď Růženku – jdi kolem rybníka, spočítej ryby a také všem rybkám šupiny. Projdi kolem zvířátek a oprav jejich řeč. Pokácej stromy a oprav jejich chybné názvy, vyrob prstové loutky a zahrej divadlo.
Hostem bude herec Petr Pěnkava, který povede divadelní workshop od 10 12 hod. a od 13 do 15 hod.

PRÁZDNINOVÝ PŘÍBĚH...

Jedna pověst vypráví, že před dávnými lety byla planeta Země pokrytá sopkami. Obloha byla zamračená a šedá od kouře. Uprostřed té hrozné výhně žili jen strašliví obři. Během spousty miliónů let se sopky uklidnily, vytvořily se oceány i jezera a Země se pokryla lesy a loukami plné květin. Oškliví obři se změnili na víly, čarodějnice, trpaslíky, skřítky, elfy a jiné nadpřirozené bytosti.

Děti budou putovat dobou, bojovat s obry, čarodějnicemi, pomáhat skřítkům, elfům a vílám. Za každý den a splněné úkoly budou dostávat body do svých hracích skřítkovských listů.

Každý den je pro menší i větší děti připravena výtvarná dílna, úkoly, pohybové aktivity, kvízy, křížovky, hry a soutěže. Na konci měsíce budou děti podle zásluhy ohodnoceny.

Bližší informace:

Jana Giecková

Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín