Dobrodružství s Čtyřlístkem (Akce pro děti a mládež)


Po 15.7. - Pá 19.7.2019, 13:00 - 17:00 (mimo středu)
Knihovna, pobočka Skřečoň


Pondělí 15.7. až pátek 19.7. od 13 do 17 hod., knihovna, Skřečoň, vstupné - zdarma

KOMIKSOVÍ HRDINOVÉ  -
letní prázdninový kolotoč.

ČTYŘLÍSTEK V DŽUNGLI: Čeká tě nebezpečný prales, kde chce Bobík ulovit velkého lva, Fifinka najít vzácný leknín, Myšpulín objevit nový druh brouka džunglovkého a Pinďa ochočit opici. Bez tebe to nezvládnou.
ČTYŘLÍSTEK V DOBĚ RYTÍŘŮ: Fifinka má živý sen, že je hradní paní, o kterou bojují v souboji udatní rytíři. Vyrob erb, projdi dráhu, dostaň se k bezhlavému rytíři a vylušti rytířské sudoku.
ČTYŘLÍSTEK MEZI DINOSAURY: Pinďa se rozhodl najít pozůstatky dinosaurů a napsat o nich knihu. Vymysli s ní nová dinosauří jména, prozkoumej nalezené kosti, rozeznej stopy a vylušti tajenku.
ČTYŘLÍSTEK VE VESMÍRU: Myšpulín vyslal do vesmíru 12 raket. Na cestě zpět se jedna z nich ztratila. Najdi ji, projdi vesmírnou dráhou ve skafandru, pozor na černé díry a utajené šifry.

INTERAKTIVNÍ HRA: Každý den je pro menší i větší děti připravena výtvarná dílna týkající se oblíbených komiksových hrdinů, úkoly, pohybové aktivity, kvízy, křížovky, hry a soutěže. Děti budou za účast a splněné úkoly získávat body. Na konci měsíce budou podle zásluhy ohodnoceny.

Bližší informace:

Andrea Schofferová

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]


Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín