Retro kinokavárna: Perly české animace (Kultura)


St 30.10.2019, 19:00
Kinosál K3 Bohumín

Recenze:

Přijďte si opět užít retro pohodu naší improvizované kinokavárny a shlédnout filmy, které rozhodně mají co říci a jsou promítané z originálního filmového pásu a na 16 mm filmovém projektoru. Představíme vám pásmo klasických animovaných filmů, které dělaly jméno Československu po celém světě. Pokud máte rádi animované filmy, slibujeme, že se budete smát, bát i přemýšlet. Představení bude doplněno o krátký úvod a vystavené exponáty, které jinde neuvidíte.

Zajistěte si rezervace, kapacita této akce je omezená.

Uvidíte filmy.
Lakomá Barka, O skleničku víc, Otrantský zámek, Svatební košile, Třináctá komnata prince Měděnce.

Režie: Vlasta Pospíšilová, Břetislav Pojar, Jan Švankmajer, Břetislav Pojar, Jiří Kábrt, Jiří Brdečka.
Československo, 1953-1986, 100 min., příst., premiéra.

V rámci občerstvení v kinokavárně bude naší vyškolenou baristkou za velmi příjemnou cenu nabídnuta speciální káva s motivy Latte Art. Přijďte ochutnat.Prodej vstupenek:

 

pondělí 12:00 - 15:30
úterý 12:00 - 17:00
středa 08:00 - 13:00
čtvrtek 12:00 - 15:30, 16:00 -18:30
pátek 12:00 - 15:30

Prodej vstupenek na filmová promítání, divadla a další kulturní akce K3 Bohumín je také vždy jednu hodinu před začátkem akce.

Vstupenky na filmy si můžete vyzvednout nejpozději v den promítání do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. O státních svátcích je pokladna kina otevřena pouze 1 hodinu před plánovaným promítáním filmů. Stejně tak v období Vánoc a Nového roku, resp. od 24. prosince do 1. ledna, je pokladna přístupná jen 1 hodinu před promítáním.

Platnost rezervace na kulturní akce je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

Vstupenky na výše uvedenou akci si můžete koupit pouze v pokladně kina před začátkem promítání nebo REZERVOVAT ON-LINE výše. NENÍ MOŽNÉ rezervovat telefonicky, mailem či prostřednictvím FB. Další informace o prodeji vstupenek a pravidlech předprodeje ZDE.

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]


Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín