Walter Fischbacher Trio (USA/D/CZ) (Kultura)


Po 12.10.2020, 19:00
Kinosál K3 Bohumín

Pondělí 12.10. v 19 hod., kinosál K3 Bohumín.

Koncert: Walter Fischbacher (USA) – klávesy, Jan Kořínek (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (D) – bicí
Walter Fischbacher - rodilý Rakušan, dnes již Američan Walter Fischbacher se kdysi dávno objevil v Česku v kapele New York Jazz Cellula Laca Decziho. Později to bylo s vlastním triem, poté léta doprovázel různé americké (nebo v New Yorku působící) jazzové zpěvačky včetně své manželky Elisabeth. Silnou pozici si vybudoval především v německy mluvících zemích. Nyní se vrací v triové sestavě a instrumentální mistrovství všech tří hudebníků není ani třeba zdůrazňovat.Prodej vstupenek:

Prodej vstupenek na filmová promítání, divadla a další kulturní akce K3 Bohumín je také vždy 45 minut před začátkem akce.

Vstupenky na filmy si můžete vyzvednout nejpozději v den promítání do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. O státních svátcích je pokladna kina otevřena pouze 45 minut před plánovaným promítáním filmů. Stejně tak v období Vánoc a Nového roku, resp. od 24. prosince do 1. ledna, je pokladna přístupná jen 45 minut před promítáním.

Platnost rezervace na kulturní akce je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 30 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena. Rezervovat vstupenky nelze 7 dní před začátkem akce, lze pouze zakoupit na pokladně nebo on-line.

Vstupenky na výše uvedenou akci si můžete koupit pouze v pokladně kina před začátkem promítání nebo REZERVOVAT ON-LINE výše. NENÍ MOŽNÉ rezervovat telefonicky, mailem, prostřednictvím FB a také 7 dní před začátkem akce.  U míst pro vozíčkáře je možná rezervace a prodej vstupenek pouze v pokladně kina Další informace o prodeji vstupenek a pravidlech předprodeje ZDE.

Již zakoupené vstupenky NELZE vrátit.

 

pondělí 12:00 - 15:30
úterý 12:00 - 17:00
středa 08:00 - 13:00
čtvrtek 12:00 - 15:30 16:00 -18:30
pátek 12:00 - 15:30

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]
Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín