Kurz papírové krajky (Kurzy, workshopy, kreativita)


So 2.10.2021, 8:30
Knihovna K3 Bohumín
Cena: 250 KČ/ jedna sobota 850 Kč/4 lekce


Termíny:

  • sobota 2.10.2021 (08:30 - 12:00)
  • sobota 30.10.2021 (8:30 - 12:00)


Cena
: 250 Kč / jedna sobota, 850 Kč / 4 lekce

Úroveň: začátečníci i pokročilí

Obsah výuky: Papírová krajka je fantastická kreativní technika, která vyžaduje především trpělivost. Lektorka „ZULIKA“ naučí na kurzu její základy. Vytvoříte si přání k různým příležitostem. V ceně kurzu je zahrnut potřebný materiál.

 

KAŽDÝ ÚČASTNÍK KURZU SI DONESE MANIKÚRNÍ NŮŽKY S TENKOU A OSTROU ŠPIČKOU!

 

Zveme všechny dívky, ženy starší 15 let na kreativní kurz – Základy techniky papírové krajky. Pomoci různých pomůcek – gelového pera,  nůžek, vypichovátek, vytlačování, Pergamano mřížek,  stříhání atd. vytvoříme přáníčka k různým příležitostem - kulatinám, svatbě, pro děti. Papírová krajka je fantastická kreativní technika, která vyžaduje především trpělivost.  Výborně se u ní relaxuje. O této technice je možné se dozvědět více např. v publikaci Anny Šmalcové- Kouzelné krajky z papíru  nebo také v knize Pergamano- Základy techniky papírové krajky od autorky Marthy Ospina. Mnoho nádherných výrobků je možné shlédnout také na internetových stránkách www.fler.cz, kde jak muži, tak také ženy různých věkových kategorií prodávají své výrobky z korálků, papíru, dřeva apod.

 

Přihlásit se můžete v knihovně buď osobně nebo telefonicky na čísle 596 092 555 či e-mailem na knihovna-teen@k3bohumin.cz.

Bližší informace:

Aneta Lalíková

Informace:

Všeobecné obchodní podmínky [pdf]


Zpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín