Chytrý telefon

Rozsah výuky: Dvě dopoledne, vždy od 9:30 do 12:00 (tj. 2x 2,5 hodiny)


Termíny:

A) Úterý 27. 10. a čtvrtek 29. 10. 2020, pobočka Skřečoň

B) Pondělí 23. 11. a středa 25. 11. 2020, pobočka Skřečoň

Cena: 300,- Kč celkem

Lektor: Mgr. Markéta Kučová

Obsah výuky: Jak nastavit budík a upozornění, jak se vyznat v menu a vůbec jak co kde najít. Jak vložit a smazat kontakty, jak napsat a přeposlat zprávu. Jak vypnout a zapnout zvonění a další užitečné funkce. V druhé hodině si ukážeme jak mít pod kontrolou připojení k internetu a jak si nainstalovat další aplikace. Vždy maximálně čtyři účastníci, ať máme čas si vše vyzkoušet. Pracujeme pouze s operačním systémem Android. Kurz je určen seniorům nebo těm, kteří nemají téměř žádné zkušenosti s chytrým telefonem. Kurzista pracuje se svým telefonem, který má již zprovozněný - na kurzu se nevěnujeme prvnímu spuštění ani zakládání google účtu. 


Vzhledem ke zkušenostem z předchozích kurzů je nutné, aby měl kurzista telefon již zprovozněný a také založený svůj google účet a pro jistotu měl u sebe také své uživatelské jméno a heslo k účtu - v rámci kurzu není časový prostor kurzistům účet zakládat a bez něj není možné pracovat s aplikacemi. Tyto údaje má u sebe zpravidla ten, který dotyčnému telefon "zprovoznil".


Přihlásit se můžete v knihovně buď osobně nebo telefonicky.
Telefon: 596 013 027
E-mail: knihovna-teen@k3bohumin.cz.


POZOR - Z důvodu rekonstrukce hlavní budovy knihovny probíhá výuka kurzů od září 2020 do února 2021 na pobočce ve Skřečoni.

Přihlášky a platbu v hotovosti odevzdejte nejpozději týden před zahájením kurzu v na dospělém oddělení knihovny (provizorní knihovna vedle Jeskyňky).


Stav kurzu: PřihlašováníZpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín