Chytrý telefon

Rozsah výuky: Dvě dopoledne, vždy od 9:30 do 11:30 (tj. 2x2 hodiny)


Termíny:

Úterý 14.12. a úterý 15.12. 2021, Knihovna, teen zóna

Cena: 300,- Kč celkem

Lektor: Aneta Lalíková

Obsah výuky: Jak nastavit budík a upozornění, jak se vyznat v menu a vůbec jak co kde najít. Jak vložit a smazat kontakty, jak napsat a přeposlat zprávu. Jak vypnout a zapnout zvonění a další užitečné funkce. V druhé hodině si ukážeme jak mít pod kontrolou připojení k internetu a jak si nainstalovat další aplikace. Vždy maximálně čtyři účastníci, ať máme čas si vše vyzkoušet. Pracujeme pouze s operačním systémem Android. Kurz je určen seniorům nebo těm, kteří nemají téměř žádné zkušenosti s chytrým telefonem. Kurzista pracuje se svým telefonem, který má již zprovozněný - na kurzu se nevěnujeme prvnímu spuštění ani zakládání google účtu. 


Vzhledem ke zkušenostem z předchozích kurzů je nutné, aby měl kurzista telefon již zprovozněný a také založený svůj google účet a pro jistotu měl u sebe také své uživatelské jméno a heslo k účtu - v rámci kurzu není časový prostor kurzistům účet zakládat a bez něj není možné pracovat s aplikacemi. Tyto údaje má u sebe zpravidla ten, který dotyčnému telefon "zprovoznil".


Přihlásit se můžete v knihovně buď osobně nebo telefonicky.
Telefon: 596 092 550
E-mail: knihovna-teen@k3bohumin.cz.Přihlášky a platbu v hotovosti odevzdejte nejpozději týden před zahájením kurzu v teen zóně knihovny, 1. patro. Je možno platit také převodem na bankovní účet.


Stav kurzu: Přihlašování ukončenoZpět


Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín