VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabere prostor v maximálním zorném úhlu 360° x 180°. Vidíte tak vše kolem/nad/pod Vámi. Pomocí myši s ní můžete otáčet v libovolném směru. V režimu na celou obrazovku se virtuální prohlídka roztáhne na plnou velikost. V tomto režimu Vás každý záběr doslova vtáhne do scény. Tento režim můžete zapnout tlačítkem "na celou obrazovku" a vypnout pak kliknutím na "zpět" nebo stisknutím klávesy Esc.

Pro zobrazení virutální prohlídky je vyžadováno mít naistalovaný Adobe Flash Player, případně se na virtuální prohlídy dívat přes internetový prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge.


Amfiteátr K3 - letní kino

Amfiteátr K3 - letní kino - Zobrazit virtuální prohlídkuLetní kino slouží nejen k promítání filmů, ale také pro pořádání koncertů a kulturních akcí. První akcí po rekonstrukci zde bylo netradiční silvestrovské promítání 31.12. 2005.

Ukaž na letecké mapě

Centrum Nového Bohumína z ptačí perspektivy

Centrum Nového Bohumína z ptačí perspektivy - Zobrazit virtuální prohlídkuMáte rádi výšky? Líbí se vám pohledy z ptačí perspektivy? Tak to koukněte na centrum Nového Bohumína z 35 metrové výšky.

Ukaž na letecké mapě

Kino K3 Bohumín

Kino K3 Bohumín - Zobrazit virtuální prohlídkuNově zrekonstruované kino se nachází na náměstí T. G. Masaryka.

Ukaž na letecké mapě

Kino K3 Bohumín - foyer

Kino K3 Bohumín - foyer - Zobrazit virtuální prohlídkuFoyer kina je nejen společenským prostorem, kde se setkávají diváci před představeními, ale také místem, kde se konají výstavy a jejich vernisáže, malé rauty či ochutnávky.

Ukaž na letecké mapě

Kino K3 Bohumín - kinosál

Kino K3 Bohumín - kinosál - Zobrazit virtuální prohlídkuInteriér kina K3 na náměstí T. G. Masaryka.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 - dětské oddělení - čítárnička pro nejmenší

Knihovna K3 - dětské oddělení - čítárnička pro nejmenší - Zobrazit virtuální prohlídkuPro nejmenší děti je také otevřena dětská herna s čítárničkou. Nejčastěji ji děti využijí při besedách a knihovnických lekcích, ale i při běžném provozu, například u výtvarných dílen.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 - dětské oddělení - knihovna pro děti

Knihovna K3 - dětské oddělení - knihovna pro děti - Zobrazit virtuální prohlídkuV této části dětského oddělení knihovny si mohou svou knihu vybrat děti od předškolního věku až po mládež do 15 let. Zde jsou pro ně připraveny také pravidelné výstavy nových knížek a tematické výstavy.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 - dospělé oddělení - beletrie

Knihovna K3 - dospělé oddělení - beletrie - Zobrazit virtuální prohlídkuOddělení pro dospělé nabízí standardní výpůjční služby knih (beletrie, naučné, poezie a další). Vybrat si můžete také z množství periodik. Kromě toho si můžete půjčit videokazety a DVD se zpravodajstvím TIK a audioknihy.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 v Novém Bohumíně

Knihovna K3 v Novém Bohumíně - Zobrazit virtuální prohlídkuZačátky knihovny můžeme sledovat již od konce 19. století, kdy v 70. letech nastal rozvoj spolkového života. Za skutečný start městské knihovny lze považovat datum 28. září 1923.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 v Novém Bohumíně - dětské oddělení

Knihovna K3 v Novém Bohumíně - dětské oddělení - Zobrazit virtuální prohlídkuV dětském oddělení knihovny si mohou svou knihu vybrat děti od předškolního věku až po mládež, ale také zde mohou strávit svůj volný čas třeba výtvarnými dílnami, prázdninovými celoměsíčními hrami i nejrůznějšími aktivitami se svými rodiči.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 v Novém Bohumíně - přednášková místnost

Knihovna K3 v Novém Bohumíně - přednášková místnost - Zobrazit virtuální prohlídkuKonají se zde především autogramiády, vernisáže, besedy na nejrůznější témata a pravidelné kurzy pořádané K3, například kurz fotografie, kurzy PC, kurzy angličtiny. Přednáškovou místnost je také možné pronajmout na různé konference, školení, apod.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 v Záblatí - interiér

Knihovna K3 v Záblatí - interiér - Zobrazit virtuální prohlídkuKnihovna se nachází v prostorách ZŠ v Záblatí. Z bohatého knižního fondu si mohou vybrat jak mladí tak i starší čtenáři. Provádějí se zde i besedy pro ZŠ a MŠ v Záblatí.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 ve Skřečoni - budova

Knihovna K3 ve Skřečoni - budova - Zobrazit virtuální prohlídkuBudova knihovny ve Skřečoni.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 ve Skřečoni - interiér

Knihovna K3 ve Skřečoni - interiér - Zobrazit virtuální prohlídkuKnihovna ve Skřečoni. Knižní novinky jsou doplňovány každý měsíc a z bohatého knižního fondu si mohou vybrat jak mladí tak i starší čtenáři. Každoročně jsou zde pasováni prvňáčci a o prázdninách se mohou děti účastnit výtvarných dílen a her.

Ukaž na letecké mapě

Knihovna K3 ve Starém Bohumíně - interiér

Knihovna K3 ve Starém Bohumíně - interiér - Zobrazit virtuální prohlídkuKnihovna se nachází v přízemí ZŠ ve Starém Bohumíně. Z bohatého knižního fondu si mohou vybrat jak mladí tak i starší čtenáři. Besedy jsou zde připravovány pro ZŠ a MŠ ve Starém Bohumíně. O prázdninách se mohou děti účastnit výtvarných dílen a her.

Ukaž na letecké mapě

Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín