TEEN!CON je za námi!

Od pátku odpoledne do sobotní 14. hodiny bylo v teen zóně živo!  Užili jsme si přednášky, workshopy (s Tobiášem Konečným o Zaklínači, s booktuberem Vojtou Hamerským „eclectic.reader“ a Tomášem Pipotou „Rozsek“, se kterým jsme natáčeli a stříhali videa), programování ozobotů, hraní divadla s hercem Petrem Pěnkavou, anglický pokec s Robertem Marshallem, deskovky, PS4 a virtuální realitu, únikovky, donášku pizzy i chystání hotdogů k obědu! :) Spali jsme málo, bavili se hodně a užili jsme si to nejvíc, jak to šlo! Děkujeme moc všem, kteří se zapojili!

Celou fotogalerii z TEEN!CONU najdete ZDE.

PS: a vytvořili jsme také účet na instagramu „teen_zona_bohumin", tak nás sledujte! :) Společnými silami Vás budeme i tam informovat o tom, co se u nás zrovna děje! :)

 

Tato akce se konala díky finanční podpory Ministerstva kultury.

Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit

Zpět


Aplikace K3 Bohumín

Mobilní aplikace K3 Bohumín je skvělým pomocníkem pro snadnou a rychlou orientaci nabídky kulturních a společenských akcí v K3. Najdete v ní kompletní kulturní seznam, aktuální program kina, který je také členěn do kategorie "děti" a "senioři". Dále se dovíte jaké jsou horké novinky z knihovny a co je na jejím programu. Mobilní aplikace K3 je skvělým pomocníkem nejen pro občany Bohumína.

Stažení aplikace pro Android a iOS:

Facebook

Newsletter

PartneřiKulturní měsíčník   Kudyznudy.cz - tipy na výlet   Město Bohumín   Bospor Bohumín